اقامت دبی

اقامت دبی تقاضای افراد زیادی در سراسر جهان است.کشور امارات، در راس آن شهر دبی یکی از مراکز مهم تجارت و بازرگانی در منطقه خاورمیانه ی آسیا می باشد. مالیات صفر درصد، حذف الزام وجود شریک امارات الاصل برای ضبط شرکت، سهولت واردات و صادرات از طریق راه های هوایی و دریایی و برای ما ایرانیان مسئله مهم نزدیک بودن به ایران و وجود پرواز های متعدد روزانه به جذابیت های این کشور مهم افزوده است.

برای مهاجرت به امارات راه های گوناگونی مانند خرید ملک، تحصیلات ویزای کاری و ثبت شرکت وجود دارد که در این مقاله قصد داریم در مورد بهترین و سریع ترین راه دریافت اقامت دبی یعنی اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت با شما صحبت نماییم.

حتما قبل سفر به این کشور و اخد اقامت دبی راهنمای جامع شهر دبی را مطالعه کنید تا در مورد این شهر اطلاعات اولیه داشته باشید و به مشکل برنخورید. شما با کسب اطلاعات هرچه بیشتر در مورد مقصد خود راحتتر می توانید به زندگی در آنجا عادت کنید.

اقامت دبی

دریافت پاسپورت از امارات

کشور امارات هیچ برنامه مهاجرتی برای اهدا پاسپورت اماراتی ندارد و تبلیغات مطرح شده برای اخذ پاسپورت از طرق مختلف صحت نداشته و اخذ پاسپورت اماراتی تقریبا غیر ممکن می باشد.

اگرچه قوانین سختی برای اخذ اقامت دبی وجود دارد ولی باید اقرار کرد با خواندن در مورد دبی و دبی چطور دبی شد می فهمیم قوانین و شرایط سختگیرانه این کشور خیلی هم ناعادلانه نیست. در ادامه به بررسی شرایط عمومی اقامت امارات می پردازیم.

مراحل اخذ اقامت دبی از طریق ثبت شرکت

 1. دریافت مشاوره و تصمیم قطعی برای اقدام جهت اخذ اقامت
 2. دریافت شناسنامه و کارت ملی و پاسپورت توسط ما جهت استعلامات مربوطه
 3. تایید عدم وجود مشکل در دریافت اقامت
 4. واریز 50 درصد مبلغ قرارداد
 5. انتخاب نوع فعالیت شرکت و اسم شرکت (اسم شرکت می تواند بدون هزینه اضافی و از بین اسامی عربی و پیشنهادی مقامات اماراتی انتخاب شود اما شما می توانید نام های پیشنهادی خود را مطرح و با هزینه ای اندک، ما تایید یکی از نام ها برای شما اخذ خواهیم کرد)
 6. مراجعه متقاضی به شهر دبی برای انجام امور اداری (اقامت دو تا سه روز)
 7. پس از دو هفته مراجعه مجدد جهت انجام امور نهایی و اخذ اقامت دبی (اقامت حدودا یک هفته)
  نکته:شما می توانید از خدمات وی آی پی ما استفاده کرده و فقط با یک بار حضور در شهر دبی به مدت یک هفته کارت اقامت خود را دریافت نمایید
 8. اجاره خانه یا دفتر و افتتاح حساب بانکی برای متقاضی (غیر اجباری و فقط در صورت درخواست متقاضی)

شما می توانید قبل سفر به این کشور با بررسی مقاله ثبت شرکت در دبی مشاغل مناسب را شناسایی کنید و روی آنها سرمایه گذاری کنید.

dubai citizenship docs

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در دبی

 1. اساسنامه و روش کار شرکت با ترمه رسمی به زبان عربی
 2. مدارک شناسایی کامل فرد سرمایه گذار (شناسنامه، کارت ملی و پاسپورت)
 3. نام انتخابی شما برای ثبت شرکت
 4. برای تمدید اقامت نیاز به اثبات سوددهی شرکت نیست
 5. نیازی به اجاره یا خرید محل برای شرکت ندارید
 6. الزامی برای استخدام نیرو مانند حسابدار یا کارمند ندارید
 7. امکان سفر به کشور های حوزه خلیج فارس مانند قطر، کویت بدون ویزا

بعد سفر به این کشور و اخذ اقامت دبی به 5 جاذبه توریستی دبی که نباید از آنها بگذرید سربزنید و از سایر مناظر زیبای این کشور دیدن کنید.

شرایط عمومی اقامت امارات

با اینکه سیاست های این کشور برای جذب سرمایه گذار و اقامت دبی رو به افزایش بوده است و با کارگران خارجی هم مناسب و منصفانه برخورد می‌شود و این افراد در طی طول زمان کار و اقامت در این کشور درآمد قابل قبول و خوبی دارند ولی مهاجران قادر نیستند جزئی از جمعیت بومی و همیشگی این کشور گردند. با توجه به اوضاع جدید، این کشور برای جذب افراد متخصص و سرمایه گذار خارجی اقامت طلایی می‌دهد که آن بسته به اوضاع متقاضیان 5 یا 10 ساله صادر می‌شود. اقامت طلایی امارات برای 5 دسته از متقاضیان است که در ادامه بیشتر آن‌ها را توضیح می‌دهیم.

اگر به دنبال سرمایه گذاری، خرید ملک، کارآفرینی باشید یا جزو نخبگان تحصیلی و متخصصان در زمینه های مختلف هستید، اقامت طلایی و اقامت دبی برایتان صادر می‌شود.

شخص متقاضی اقامت طلایی امارات اگر کلیه شرایط مناسب را داشته باشد، قادر است اقامت خود را تمدید کند. از مزایای اخذ این اقامت طلایی از این کشور می‌شود اشاره به همراهی خانواده متقاضی یعنی والدین، همسر، فرزندان و افراد تحت تکلف کرد که امتیاز بزرگی محسوب می شود. اگر یکی از شرایط زیر را دارید واجد شرایط اخذ اقامت امارات خواهید بود

داشتن پیشنهاد شغلی برای کار توسط متقاضی اقامت در شرکت یا نهادی در دبی.

داشتن قصد تحصیل متقاضی در یکی از مراکز آموزشی یا دانشگاه های این کشور

فردی از شهروندان این کشور شما را تحت تکفل خود گرفته باشد.

داشتن قصد سرمایه گذاری در این کشور توسط متقاضی

داشتن قصد خرید املاک یا مستغلات در این کشور

خرید ملک تابعیت 3-5 ساله با قابلیت تمدید تابعیت 3 الی 5 ساله و اقامت دبی به شما می‌دهد، ثبت شرکت تابعیت 3 سال با قابلیت تمدید 3 ساله می‌دهد، گلدن ویزا تابعیت 5 الی 10 سال با قابلیت تمدید 5 ساله می‌دهد. ویزای از طریق کار تابعیت 3 ساله با قابلیت تمدید 3 ساله می‌دهد. ویزای از طریق ازدواج تابعیت 3 ساله با قابلیت تمدید 3 ساله می‌دهد.

ویزای از طریق تحصیل تابعیت 1 الی 5 سال با قابلیت تمدید 1 الی 5 ساله می‌دهد. ویزای خودحمایتی تابعیت 3 ساله با قابلیت تمدید 3 ساله می‌دهد.

اگر به دنبال اخذ هرنوع ویزا از هر کشوری هستید از ویزای توریستی کانادا گرفته تا ویزای توریستی یا کاری دبی، شما ملزم به رعایت تمامی شرایط ضروری و ارائه تمام مدارک لازم هستید وگرنه در پرونده اقامت دبی ریجکت می شوید.

dubai citizenship for iranian

اقامت دبی ایرانیان

کشور امارات برای اقامت دبی دارای قوانین و شرایط بسیار سختی است و دریافت اقامت متقاضیان مهاجرت به این شهر بسیار سخت است. دولت امارات قوانین جدیدی را برای مهاجرت به دبی از طریق سرمایه گذاری گذاشته است.

بر اساس آخرین اخبار اقامت در دبی شخص متقاضی ثبت شرکت در این شهر شریک بومی نمی‌خواهد و متقاضی قادر است صاحب ۱۰۰ درصد سهام شرکت خود بشود و اگر شخصی شرکت خود را در دبی ثبت کند، قادر است از شهروندان ایرانی هم برای کار در شرکتش دعوت کند و از این طریق ویزای کاری یک ساله دبی برای کارمندان آن شرکت صادر می‌شود. متقاضیان اخذ اقامت دبی قادرند با سرمایه گذاری، کار و تحصیل هم اقامت بگیرند ولی باید دقت کنند که اقامت آنها موقتی خواهد بود و باید به شکل مرتب اقامت خود را تمدید کنند تا مشکلی برای ماندنشان در این کشور پیش نیاید.

اقامت موقت شهر دبی معمولا 3 ساله است. پس در کل شخص متقاضی ثبت شرکت به داشتن شریک بومی نیاز ندارد و می‌تواند ۱۰۰ درصد سهام شرکت خود را داشته باشد و از افراد ایرانی در شرکتش کمک بگیرد.

شما با اخذ ویزاهای مختلفی می توانید اقامت به دست آورید که یک روش، اخذ ویزاهای کاری است از ویزای استارتاپ کانادا گرفته تا ویزای کاری امارات متحده عربی و اقامت دبی همگی می توانند به شما در اخذ اقامت یک کشور کمک کنند.

dubai citizenship golden visa

شرایط گرفتن ویزای طلایی امارات متحده عربی

در قوانین مهاجرت به این کشور و اخذ ویزای طلایی امارات متحده عربی که جدیدا اعلام شده، این ویزا با اعتبار 10 ساله به متخصصین داده می‌شود. این ویزای طلایی با عنوان Persons with specialised talents هم شناخته می‌شود. قوانین گرفتن ویزای طلایی امارات متحده عربی برای افراد صاحب تخصص هوش مصنوعی، مدرک دکترا از دانشگاه های برتر دنیا، پزشکان، و سایر پژوهشگران امکان پذیر است.

شرایط اخذ ویزای طلایی و اقامت دبی این کشور را با جزئیات بیشتر در زیر کامل شرح داده ایم.

ویژگی های استعدادی و مهارتی

متقاضی ویزا باید دارای استعداد ویژه باشد یا در حوزه‌های علوم پایه، پزشکی، دارای اختراع باشد و یا پژوهشگر باشد.

به تناسب رشته متقاضی باید توسط ارگان های دولتی تایید شود. این ارگانها به شرح زیر هستند.

شورای دانشمندان امارات، وزارت فرهنگ و وزارت اقتصاد

متقاضی باید حداقل دارای 2 شرط از شروط زیر باشد.

برای اخذ اقامت دبی دارای مدرک پی.اچ.دی در یکی از 500 دانشگاه برتر جهان بوده باشد و یا دارای جایزه یا دیپلم افتخار باشد.

متقاضی باید در یک پژوهش مهم علمی شرکت کرده باشد.

در انجمن های مربوط به رشته اش بوده باشد.

دارای مدرک پی.اچ.دی با 10 سال سابقه کار تخصصی باشد.

متقاضی دارای تخصص در رشته‌هایی باشد که در اولویت امارات هستند.

شرایط کنسولگری

با اعلام کنسولگری، هم اکنون فقط به اشخاص داخل امارات است ویزا و اقامت دبی داده می شود.

قرارداد کار

متقاضی برای اخذ اقامت طلایی امارات باید دارای یک قرارداد کاری با یک کارفرما در این کشور باشد. بدین منظور بهتر است مشاغل پردرآمد را قبل سفر خود بشناسید مثلا قبل مهاجرت به کانادا می توانید لیست مشاغل پردرآمد در کانادا که بهتر است قبل مهاجرت آنها  را بدانیم را خوب بخوانید.

dubai citizenship working

مهاجرت کاری به دبی

برای مهاجرت کاری به این کشور و اخذ اقامت دبی در مرحله اول باید شرایط و توانایی های خود را ببینید و ببینید که امکان کاریابی در کشور امارات بر اساس رزومه و سوابق تحصیلی، کاری و توانایی های عملی دارید یا نه. معمولا از جمله عواملی که در خصوص گرفتن اقامت این کشور از طریق کار حائز اهمیت است بدون شک سن، تحصیلات و سابقه کاریتان است‌. البته بر اساس آخرین اخبار هم اکنون در این کشور متقاضیان امکان کار در کشور امارات را اگر از یک کارفرما در این کشور پیشنهاد کار داشته باشد، خواهند داشت که این موضوع قطعا با توجه به مدارک تحصیلی دانشگاهی یا مدارک حرفه ای شما ممکن می‌گردد. این کشور نرخ بیکاری 3.36 درصدی دارد.

اما درخواست نیروی کار برای اتباع خارجی توسط کارفرما با چه شرایطی صورت می‌گیرد؟

اگر هیچ شخصی با مهارت بومی برای جایگاه شغلی مورد نظر نیست  کارفرما قادر به درخواست به اتباع خارجی و گرفتن اقامت دبی برای آنان خواهد بود.

سپس درخواست امضا شده به شکل الکترونیکی به فرد مورد نظر کارفرما ارسال می‌گردد.

با کمک آن درخواست فرد قادر است اجازه ی کار و فعالیت را از این کشور بگیرد که این اجازه کار معمولا دو ماهه صادر می‌گردد.

کلیه پروسه استخدام و هزینه های آن به عهده کارفرما است و در مدت زمان دو ماه اولیه باید برای تکمیل معاینات پزشکی فرد مدنظرش اقدام کند و بعد برای گرفتن کارت شناسایی اقدام کند.

بعد از تایید شرایط فرد مدنظر کارفرما ویزای کار و کارت اقامت او صادر می‌شود.

کشورهای مختلفی می توانند مقصد شما باشند از کشورهای حوزه شینگن و اخذ ویزای شینگن گرفته تا کشورهای آمریکا و کانادا و امارات متحده عربی و اخذ اقامت دبی ولی شما باید بهترین کشور را برای مهاجرت انتخاب کنید.

dubai citizenship studying

اخذ اقامت دبی از طریق تحصیل

دانشجویان متقاضی برای تحصیل در این کشور قادرند از طریق ویزای تحصیلی، اقامت تحصیلی بگیرند. یعنی بعد از پذیرش از دانشگاه های امارات متحده عربی، از طریق نامه پذیرش دانشگاه برای ویزای تحصیلی این کشور درخواست دهند.

این ویزا برای دوره های تحصیلی کوتاه مدت یعنی 12 ماه صادر شده و در صورت طولانی‌تر شدن دوره تحصیلی متقاضی این ویزا هم به میزان طول دوره تحصیلی متقاضی صادر می‌شود.

کشور امارات متحده عربی طیف گسترده‌ای از دانشگاه‌ها چه دانشگاه‌های دولتی (مختص شهروندان کشور امارات) و چه دانشگاه‌های خصوصی دارد که مختص دانشجویان خصوصی و بین المللی هستند و امکان تحصیل برای متقاضیان خارجی و اخذ اقامت دبی را فراهم می‌سازند.

هزینه این ویزا 12 هزار دلار است و مدت ویزا هم 12 ماه است و مدرک زبانی مورد نیاز هم آیلتس 6 به بالا است.

دانشگاه ابوظبی که در ابوظبی و العین هستند، دانشگاه های آمریکایی چون شارجه و دبی، دانشگاه علم و صنعت عجمان و دانشگاه الحسن و دانشگاه علم و صنعت خلیفه از دانشگاه های خصوصی امارات متحده عربی با رنکینگ‌های بالا و خوب هستند و برخی از دانشگاه‌های کشورهای دیگر هم در دبی دارای شعبه هستند چون دانشگاه سوربن با استانداردهای دانشگاه سوربن فرانسه.

بعد از تحصیل در این کشور متقاضیان با استخدام کاری و یا سرمایه گذاری قادرند که اقامت خود را در امارات متحده عربی را تمدید کنند و یا با اتمام مدت اقامت آن به به کشور خود برگردند.

شما می توانید برای ویزاهای کشورهای مختلفی در خواست دهید از ویزای یونان گرفته تا ویزای امارات و اقامت دبی را بگیرید ولی شما باید برای بهترین کشور مناسب شرایط خود درخواست دهید تا به مشکل برنخورید.

مدارک لازم برای اخذ اقامت دبی از طریق  تحصیل موارد زیر است.

ارائه فرم کامل درخواست ویزای دانشجویی و تعهد دانشجویی توسط متقاضی.

ارائه کپی رنگی از پاسپورت توسط متقاضی تحصیل و ارائه اسکن عکس رنگی پاسپورت متقاضی و کپی رسید پرداخت ۲۵ درصد شهریه وی و هزینه پردازش ویزا

کامل کردن مدارک لازم بیمه درمانی توسط متقاضی

dubai citizenship investment

اخذ اقامت سرمایه گذاری در امارات

با توجه به غنی بودن کشور امارات متحده عربی برای سرمایه گذاری در سطح منطقه ای و بین المللی و همچنین توجه به موقعیت استراتژیک مهم کشور امارات متحده عربی بین شرق و غرب و زیر ساخت های پیشرفته و اقتصاد آزاد آن که سبب پیشرفت زیادی در آن شده است و ارتباطات و فناوری های قوی و وجود منابع طبیعی فراوان مانند نفت و گاز در این کشور، سرمایه‌گذاری در آن بسیار منطقی است و سبب جذب سرمایه‌گذاران زیادی شده است و امکان موفقیت ایده‌های ناب بسیار خواهد بود. دریافت اقامت سرمایه گذاری در امارات به سه شیوه است.

شما در وقت سفارت هر کشوری که درخواست داده اید باید حاضر شوید و مدارک لازم را تحویل دهید از وقت سفارت انگلیس گرفته تا وقت سفارت برای اقامت دبی و اگر شرایط و مدارک لازم را نداشته باشید ریجکت می شوید پس حتما ویزای صحیح و مناسب شرایط خود را انتخاب کنید تا به مشکل نخورید.

اقامت امارات با ثبت شرکت

از بهترین روش‌های اخذ اقامت امارات متحده عربی و دبی می‌توان به ثبت شرکت در این کشور اشاره کرد. متقاضیان اخذ ویزا قادرند با ثبت یک شرکت در امارات متحده عربی برای خود و خانواده خود اقامت این کشور را اخذ نمایند. ثبت شرکت برای ایرانیان در امارات و دبی قوانین خاصی دارد که از جمله این قوانین اقامت دبی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ثبت شرکت در امارات پروسه ثبت شرکت یک ماهه دارد و رشته های مجاز ثبت شرکت بازرگانی، حرفه ای، صنعتی هستند.

اخذ اقامت به همراه اقامت همراه خانواده است ‌و مدت زمان ویزای اقامتی 2 الی 3 سال است ولی قابل تمدید است.

سرمایه شرکت سهامی خاص حداقل باید 5.000.000 درهم و رمایه شرکت سهامی عام حداقل 30.000.000 درهم و سرمایه شرکت های منطقه آزاد حداقل 150.000 درهم باشد.

رده سنی متقاضی بالای 18 سال باشد و اقامت دائم پس از 30 سال زندگی می‌گیرد‌.

شما می توانید ویزاهای مختلفی بگیرید از ویزای تجاری کانادا گرفته تا ویزای کاری کشور امارات متحده عربی و در نهایت اقامت دبی ولی شما باید بسته به شرایط و امکانات خود کشور و ویزایی که برای شما مناسب خواهد بود را انتخاب کنید.

dubai citizenship selfsupport

اقامت امارات از طریق خودحمایتی

افراد سرمایه‌دار یعنی افراد بازنشسته‌ای با سن بیشتر از 55 سال و تمکن مالی کافی برای تامین سرمایه های خود و افراد تحت سرپرستی خود قادرند از گزینه خودحمایتی استفاده کنند.

حداقل میزان درآمد ماهیانه لازم برای واجد شرایط شدن اقامت خودحمایتی ماهیانه 20 هزار درهم است. اگر متقاضی حقوق بازنشستگی ندارد هم به میلیون درهم موجودی حساب نیاز دارد و یا دارا بودن ملکی با ارزش یک الی دو میلیون درهم. ویزایی که از طریق این گزینه اقامت دبی صادر می شود اعتبار پنج ساله دارد و قابل تمدید نیز می‌باشد.

نوع این ویزا ویزای بازنشستگی است و رده سنی آن حداقل 55 سال و شرط لازم آن تمکن مالی است و سرمایه یا ۲۰ هزار درهم درآمد ماهانه، یا موجودی حساب یک میلیون درهم یا ملکی به ارزش حداقل دو میلیون درهم از شرایط آن است. مدت زمان ویزا 5 ساله است ولی دوباره قابل تمدید است.

بهتر است قبل سفر حتما نوع ویزای خود را درست انتخاب کنید و از مناسب بودن آن اطمینان کسب کنید مثلا اگر هنوز به دنبال کار نیستید و  کشور امارات را هم با شرایط خود مناسب نمی دانید می توانید ویزایی چون ویزای تحصیلی کانادا را بررسی کنید یا به دنبال ویزاهای دیگری از کشورهای دیگر باشید.

اخذ اقامت امارات با خرید ملک

از راههای اخذ اقامت امارت متحده عربی و اقامت دبی خرید ملک در این کشور است که البته متقاضی با خرید ملک در دبی و این کشور قادر است اقامت موقت ۲ الی ۶ ساله امارات متحده عربی را بگیرد همچنین اشخاص با دریافت اقامت از طریق خرید ملک مجاز به کار در این کشور نمی باشند. سند خانه خریداری شده توسط متقاضی هم نباید در وثیقه یا رهن باشد و اگر خرید ملک به صورت مشارکتی است باشد سهم مربوط به هر فرد حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد.

ویزاهای مختلفی در جهان وجود دارد و کشورهای مختلفی هم می توانند مقصد مهاجرت شما باشند، شما با بررسی و مقایسه کشورهای مختلفی مثلا کانادا یا آمریکا یا اقامت دبی و امارات و بررسی ویزاهای مختلف مثل ویزای تحصیلی یا کاری یا ویزای خرید ملک می توانید مناسبترین ویزا و کشور را انتخاب کنید.

dubai citizenship marriage

اخذ اقامت امارات از طریق ازدواج

دریافت اقامت امارات متحده عربی از طریق ازدواج از دیگر روش های اخذ اقامت است، چون بیشتر کشورهای دنیا به خاطر اهمیتی که به بنیاد خانواده می‌دهند، این شرایط را برای زوجین برقرار می‌کنند تا آنها قادر باشند در کنار هم زندگی کنند. ولی قطعا شرایط و قوانین کشورهای مختلف باهم فرق دارد. با بررسی شرایط امارات متحده عربی برای اخذ اقامت از طریق ازدواج را به این شرایط می‌رسیم که

اگر فردی خارجی با یک زن اهل این کشور ازدواج کند به او اجازه اقامت در کشور امارات اعطا خواهد شد ولی تابعیت امارات به او داده نمی شود.

اگر یک مرد اهل امارات متحده عربی با فردی خارجی ازدواج کند به زن اقامت و تابعیت داده می‌شود ولی با شرایط اینکه از تابعیت قبلی خود خارج گردد.

مدت زمان زندگی زوج باید سه سال باهم باشد.

شما با مقایسه کشورهای مختلف مثل کانادا یا آلمان یا امارات و اقامت دبی می توانید بهترین کشور را انتخاب کنید و با بررسی انواع ویزاهای مختلف می توانید بهترین نوع ویزا را انتخاب کنید.

اخذ اقامت امارات و تابعیت از طریق تولد

کشور امارات متحده عربی در دادن تابعیت به افراد از سیستم خون پیروی می‌کند و تنها با تولد فرزند در این کشور به کودک تابعیت داده نمی شود.

فقط در شرایطی که پدر و مادر کودک نامعلوم باشد این قضیه منتفی می شود یا اینکه کودک پدر یا مادری اهل امارات متحده عربی داشته باشد. اگر طفل از پدری نامعلوم و مادری اماراتی باشد، به کودک تابعیت امارات داده می‌شود.

پس تنها با شرایط ذکر شده با تولد فرزند در خاک امارات به او تابعیت این کشور داده می‌شود.

شما با بررسی مزایا و معایب کشورهای مختلف مثل بررسی مزایا و معایب زندگی در کانادا و یا بررسی مزایا و معایب زندگی در امارات و اقامت دبی می توانید بفهمید کدام کشور سطح رفاه و زندگی بهتری را به شما می دهد.

dubai citizenship benefits

مزایای اقامت در دبی

اقامت در کشور امارات یا اقامت در دبی  مزایای زیادی برای مهاجران دارد مثلا برای اخذ اقامت امارات نیاز به پشت سرگذاشتن مراحل پیچیده‌ای نیست و کاغذ بازی‌های بی‌مورد نیاز نیست.

شرایط و کیفیت زندگی به شدت رو به پیشرفت داشته است و آب و هوای این شهر هم در ۸ ماه از سال عالی است .

با کسب و کارهای بین‌المللی بزرگ و قابل توجهی در ای شهر دارای شعبه هستند و آنها فرصت‌های شغلی زیادی را برای افراد متخصص دارند و در دبی مالیات بر درآمد ندارید و به عنوان ساکن این کشور اظهارنامه مالیاتی وجود ندارد و لازم نیست اطلاعات مالی خود را به هیچ شخص ثالثی بدهید.

تحصیلات این شهر از سطح استانداردهای بین‌المللی کم ندارد ودارای  مدارس و دانشگاه‌های خوبی است که فرصت تحصیلات عالی به شما می دهند.

فرودگاه بین‌المللی دبی به شما دسترسی به همه جا را می دهد.

اگرچه عربی زبان رسمی امارات است ولی در صورت اقامت در دبی لازم است بدانید که زبان انگلیسی زیاد در این شهر استفاده می شود.

شرطی برای اقامت در این شهر است بعد از دریافت اقامت در صورت خارج شدن از این کشور باید کمتر از ۶ ماه بعد به این کشور برگردید.

اخذ اقامت دبی در راه ابریشم:

اگر شما هم به دنبال اخذ اقامت دبی هستید می توانید از متخصصین مجرب راه ابریشم در این موضوع کمک بگیرید تا مطمئن باشید که مراحل انجام امور مهاجرتی تان به نحو احسنت انجام می شود . برای دریافت مشاوره رایگان همین الان تماس بگیرید چون متخصصان و کارشناسان ماهر راه ابریشم با بررسی آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به ویزا به دنبال حل مشکلات و سختی فرایند درخواست ویزا برای متقاضیان هستند. شما هم می توانید برای اطلاع از ضرورت ها و ایرادات کار خود، با مشاوران راه ابریشم مشورت کنید.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقامت دبی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط